Bakırköy Günlük Ev
Anasayfa » Bakırköy Günlük » Günlük Kiralık Daire Avantajları Hakkında

Günlük Kiralık Daire Avantajları Hakkında

Günlük Kiralık Daire Avantajları Hakkında !.

Büyükşehirlerin vazgeçilmez konaklama türlerinden birisi olan günlük kiralık daire avantajları, hemen hemen her semtte müşterilerine farklı alternatifler ile hizmet vermektedir. Oteller ve benzeri konaklama seçeneklerine göre cazip fiyatlarla dikkat çekmektedir. İstediğiniz kişi sayısına uygun olan evleri kiralayabilirsiniz. 1 stüdyo odasından başlayarak 1 +1, 2 +1, 3+1 ve 4 +1 gibi farklı seçeneklerden birisini seçebilirsiniz. Oda sayısı arttıkça, evin kalitesi arttıkça ve konumuna göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Ortalama ev fiyatları ise günlük olarak 100 TL ile 300 TL arasında değişir. Günlük kiralık daire hizmeti veren firmalar, onlarca farklı adresteki evleri online olarak müşterilerine sunmaktadır. Bu ilanlarda evin görselleri, hangi eşyaların bulunduğu, daire hizmetine ek olarak sunulan opsiyonel özellikler belirtilmiştir.

Günlük Kiralık Daire Avantajları Hakkında

Günlük Kiralık Daire Avantajları Hakkında

Günlük Kiralık Ev Avantajlarını Kaçırma !.

İnternet üzerinden günlük kiralık daire avantajları ilanlarını inceleyerek tarzınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Günlük daire kiralama hizmeti veren firmalar müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bünyesinde onlarca farklı ev barındırmaktadır. Bu evler, konumları itibariyle merkezi yerlerdedir. Toplu taşıma araçlarına yakındır. AVM’lere, eğlence mekanlarına, metro istasyonlarına yakın olan evler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Evlerin otellere ve diğer konaklama seçeneklerine göre en avantajlı olduğu nokta ücretlendirmeleridir. Kaç kişi kalırsanız kalın evler için sadece günlük bazda ödeme yaparsınız. Bu anlamda kalabalık gruplar ve aileler için mantıklı bir tercih olacaktır. 3-4 kişi otelde ve pansiyonda kalmak istediğinde ücretler kişi sayısına göre yapılır fakat günlük kiralık evlerde durum böyle değildir. Yalnızca gün sayısı kadar ödeme yaparsınız.

Günlük Kiralık Daire Avantajları Hakkında

Günlük Kiralık Konaklama Hakkında Detaylar

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalardan, ütü, saç kurutma makinesi gibi elektrikli ev aletlerine kadar birçok envanter evlerde bulunmaktadır. Bu sayede kendinizi evinizde gibi rahat hissedebilirsiniz. Evlerde asansör, temizlik hizmeti, mutfak eşyaları, güvenlik hizmeti, internet, sıcak su, banyo gibi hizmetler de bulabilirsiniz. Tıpkı evinizde olduğu gibi tüm eşyalar ve ekipmanlar çalışır vaziyette sizlere sunulmaktadır. Günlük kiralık ev hizmeti sunan firmaların ekstra olarak bazı özellikleri ücretli sunması olağandır. Özellikle servis hizmeti, kahvaltı, temizlik gibi bazı opsiyonel hizmetler, günlük kiralama bedeline ek olarak talep edilebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Hızlı Arama